رفتن به محتوای اصلی
x

سامانه رزرو آنلاین


سامانه رزرو اماکن به صورت آنلاین که توسط تیم نرم افزار مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه توسعه و طراحی گردیده است پاسخی است به نیاز استفاده همگانی و همراه با عدالت از امکانات موجود سازمان که بستری را میسر می کند تا تمامی افراد بتوانند بدون محدودیت نسبت به رزرو یک امکان خاص اقدام نمایند.

پیش نگرش طراحی این سامانه بر اساس امکان رزرو آنلاین سالن ها و بخش های مختلف تربیت بدنی دانشگاه (زمین های ورزشی و سوله ها و سالن های تمرین) طراحی و پیاده سازی گردید ولی به صورت پایه گذاری شد که بتواند نیاز سایر بخش های دانشگاه را نیز بر طرف سازد.

امکان رزرو و پرداخت وجه هتل و سایر مهمان سراها و حتی امکان رزرو کردن یک اتاق معمولی در یک دانشکده نیز در صورت مسئله این سامانه تعریف شده و بر اساس آن توسعه یافته است.

تمامی کاربران در صورت اعطای دسترسی مورد نیاز توسط مسئول اصلی سامانه می توانند اماکن مد نظر خود را وارد سامانه کرده و بر اساس شرایطی که خود می گذارند (مقطع تحصیلی یا جنسیت یا نوع پرسنل و غیره) امکان رزرو شدن آن مکان را برای سایر کاربران فراهم نمایند.

اتصال به سامانه احراز هویت مرکزی و همچنین سایر پایگاه داده های مورد نیاز و به کاربردن از فریم ورک های امن جهت توسعه محصول سبب شده تا فاصله ما بین نیازهای جدید کاربران و ارایه راه حل عملیاتی برای آنان در کمترین زمان ممکن میسر گردد.

تحت نظارت وف ایرانی