رفتن به محتوای اصلی
x

سامانه الکترونیکی دروس (یکتا)

نرم افزار کمک آموزشی الکترونیکی یکی از سرویس های مهم و با ارزش آموزشی است که مرکز فن آوری اطلاعات در اختیار اساتید محترم و دانشجویان گرامی دانشگاه قرار داده است.

اساتید محترم می توانند از امکانات و قابلیت های متعدد این نرم افزار برای انجام سهل تر و موثرتر بسیاری از امور آموزشی مرتبط با دروسی که تدریس می کنند استفاده نمایند. از جمله امکانات ویژه این نرم افزار می توان به ارائه و در اختیار گذاشتن مطالب و محتوای مرتبط با دروس از طریق فایل های PowerPoint، pdf، word، html و text از طریق Web اشاره کرد.

توزیع تکالیف و اخذ حل تکالیف در موعد مقرر، تحویل پروژه دانشجویان در موعد مقرر، اخذ کوئیز و امتحان به فرم تستی و تشریحی به صورت online، اعلام نمرات، اطلاعیه ها، ارتباط با دانشجویان درس از طریق email و chat از امکانات دیگر این نرم افزار می باشند.

با استفاده از این نرم افزار کمک آموزشی نه تنها مطالب درسی با کیفیت بالاتری به دانشجویان انتقال داده می شود بلکه از نظر مصرف کاغذ و چاپ و تکثیر نسخه های چاپی نیز صرفه جویی زیادی به عمل خواهد آمد.

همچنین از نظر تعداد مراجعات به سایت دانشگاه و در معرض عموم قرار دادن دروس و مطالب درسی ارائه شده در رتبه بندی دانشگاه نقش بسزایی خواهد داشت. جهت دریافت راهنمای استفاده از سیستم کمک آموزش سامانه الکترونیکی دروس برروی این لینک کلیک نمایید.

کافی است یکبار امتحان کنید !

http://yekta.iut.ac.ir

سوالات متداول دانشجویان
سوالات متداول اساتید

تحت نظارت وف ایرانی